Site Haritası Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları Çerez Politikası

KULLANIM KOŞULLARI

Giriş
Tineco Intelligent Technology Co., Ltd.'nin hem sahibi olduğu, hem de işlettiği www.tineco.com'a hoş geldiniz. Web sitemizi kullanarak, aşağıdaki Kullanım Koşullarına uymayı ve bu kullanım koşullarına bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Web sitemize ve hizmetlerimize erişmeden ve kullanmadan önce lütfen aşağıdaki şartları dikkatlice inceleyiniz. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız web sitemizi kullanmamalısınız. "TINECO", "bize", "biz" veya "bizim" terimleri, Tineco Intelligent Technology Co. Ltd. Şirketini ve "TINECO" adını taşımaya yetkili herhangi bir bağlı kuruluşu ifade etmektedir. "Siz" terimi ise web sitemizin kullanan veya görüntüleyen kişiyi/kişileri ifade etmektedir.

18 Yaşından Küçük Çocuklar
Web sitemiz 18 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir veya 18 yaşın altındaki çocukların ilgisini çekmeyi amaçlamamaktadır. En az 18 yaşında olduğunuzu veya web sitemizi bir ebeveyn veya vasi gözetiminde ziyaret ettiğinizi beyan ve taahhüt etmektesiniz.

Sözleşmenin Kabulü
Web sitemizle ilgili olarak bu Kullanım Koşullarında belirtilen hüküm ve koşulları kabul etmektesiniz. İşbu Sözleşme, sizinle aramızdaki tüm ve tek sözleşmedir ve web sitemize ve bu Sözleşmenin konusuna ilişkin önceki veya eş zamanlı tüm sözleşmelerin, beyanların, garantilerin ve anlayışların yerine geçmektedir. İşbu hüküm ve koşullardan herhangi birini ihlal etmeniz durumunda, web sitemizi ve hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz yasaktır. Web sitemiz ile bu hüküm ve koşulları herhangi bir zamanda size önceden haber vermeksizin değiştirme hakkımızı saklı tutmaktayız.

Kişisel Bilgiler
Web sitemizi ve hizmetlerimizi kullanarak, kişisel bilgilerinizin Gizlilik Politikamızda ayrıntılı olarak açıklandığı şekilde tarafımızca toplanmasını, aktarılmasını, saklanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Ortaklık Programı ve Bağlantılar
Web sitemizdeki butonlar bağlı kuruluş linkleri içerebilir ve bu butonlara tıkladığınızda, tıklamalarınızdan kazanç elde edebiliriz.

Uygulama İzinleri
Tarafımızca oluşturulan uygulamaları kullandığınızda, cihazınız için bize belirli izinler verebilirsiniz.

Fikri Mülkiyet Hakları
Web sitemizle ilgili içerik, organizasyon, grafikler, resimler, logolar, simgeler, ses klipleri, tasarım, yazılım, derlemeler, manyetik çeviri, dijital dönüşüm ve diğer konular, geçerli telif hakları, ticari markalar ve diğer mülkiyet yasaları ve yönetmelikleri kapsamında (fikri mülkiyet dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) korunmaktadır. "Sınırlı Lisans ve İzin Verilen Kullanım" Bölümü tarafından izin verilen durumlar dışında, bu tür konuların veya web sitemizin herhangi bir bölümünün sizin tarafınızdan kopyalanması, yeniden dağıtılması, kullanılması veya yayınlanması kesinlikle yasaktır. Web sitemiz aracılığıyla görüntülenen herhangi bir makale, belge veya diğer materyallerin mülkiyet hakkını elde edemezsiniz. Web sitemizde bilgi veya materyallerin yayınlanması, bu tür bilgi ve materyallerle ilgili herhangi bir haktan feragat edildiği anlamına gelmemektedir. Web sitemizdeki içeriğin bir kısmı, üçüncü şahısların telif hakkı alınmış bir eseri veya fikri mülkiyeti olabilir.

Sınırlı Lisans ve İzin Verilen Kullanım
Size, (a) web sitemize yalnızca bu Kullanım Koşullarına uygun olarak erişmeniz ve kullanmanız için; (b) web sitemizi yalnızca dahili, kişisel, ticari olmayan amaçlarla kullanmanız için; ve (c) web sitemizden yalnızca dahili, kişisel, ticari olmayan amaçlarla ve burada yer alan tüm telif hakkı ve diğer politikaları korumanız şartıyla ayrı bilgiler yazdırmanız için münhasır olmayan, devredilemez, geri alınabilir bir lisans verilmiştir. Web sitemizin herhangi bir bölümünün veya içeriğinin hiçbir çıktısı veya elektronik formatı, sizin tarafınızdan herhangi bir hukuki dava veya tahkim konusunda hiçbir koşulda kullanılamaz.

Kullanıma İlişkin Kısıtlamalar ve Yasaklar
Web sitemize ve buradaki her türlü bilgi, malzeme veya belgeye (topluca "İçerik ve Malzemeler" olarak tanımlanır) erişim ve kullanım lisansınız, aşağıdaki kullanım kısıtlamalarına ve yasaklarına tabidir: (a) Sitenin veya Siteden alınan herhangi bir İçeriğin ve Materyallerin tamamını veya herhangi bir bölümünü hiçbir şekilde veya herhangi bir şekilde kopyalayamaz, yazdıramaz ("Sınırlı Lisans ve İzin Verilen Kullanım" Bölümü tarafından izin verilen açık sınırlı amaç dışında), yeniden yayınlayamaz, görüntüleyemez, dağıtamaz, iletemez, satamaz, kiralayamaz, ödünç veremez veya başka bir şekilde kullanıma sunamazsınız; (b) Web sitemizi veya web sitemizden elde edilen herhangi bir materyali satış, lisans, kiralama, abonelik veya diğer herhangi bir ticari dağıtım mekanizması dahil olmak üzere herhangi bir türde ticari dağıtıma sunulan herhangi bir bilgi, depolama ve erişim sistemi, veri tabanı, bilgi tabanı veya benzeri bir kaynağın (şu anda var olan veya bundan sonra geliştirilecek herhangi bir ortamda) bir bileşeni olarak geliştirmek için kullanamazsınız; (c) Siteden herhangi bir İçerik ve Materyalden derleme veya türevi çalışmalar oluşturamazsınız; (d) Web sitemizdeki hiçbir İçeriği ve Materyalleri, bizim veya herhangi bir üçüncü kişinin telif hakkını, fikri mülkiyet hakkını, mülkiyet hakkını veya mülkiyet hakkını ihlal edecek şekilde kullanamazsınız; (e) Web sitemizde yer alan herhangi bir telif hakkı bildirimini veya diğer mülkiyet bildirimini veya kullanım şartlarını kaldıramaz, değiştiremez veya gizleyemezsiniz; (f) Web sitemizin herhangi bir bölümünü herhangi bir zaman paylaşım sistemi, hizmet bürosu, İnternet veya şu anda var olan veya gelecekte geliştirilecek herhangi bir teknoloji aracılığıyla kullanıma sunamazsınız; (g) Web sitesi mimarimizi belirlemek için herhangi bir Site yazılımını kaldıramaz, kaynak koda dönüştüremez, parçalarına ayıramaz veya tersine mühendislik yapamazsınız veya herhangi bir ağ takibi veya keşif yazılımı kullanamazsınız; (h) web sitemizden bilgi toplamak için herhangi bir otomatik veya manuel yöntem kullanamazsınız; (i) Web sitemizi (1) istenmeyen ticari e-posta için bilgi toplamak veya iletmek;(2) başlıklar, geçersiz veya var olmayan alan adları veya diğer aldatıcı adresleme yöntemlerini kullanan e-posta için bilgi toplamak veya iletmek; ve (3) istenmeyen telefon görüşmeleri veya faks iletimleri için bilgi toplamak veya iletmek amacıyla kullanamazsınız; (j) Web sitemizi yürürlükteki yasa ve yönetmelikleri ihlal edecek şekilde kullanamazsınız.

Üçüncü Taraf İçeriği
Üçüncü taraflara ait içerikler web sitemizde görünebilir veya web sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla erişilebilir olabilir. Herhangi bir üçüncü taraf içeriğinden sorumlu değiliz ve hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz. Üçüncü taraf içeriğindeki bilgi ve görüşlerin yalnızca yazarın düşüncelerini temsil ettiğini ve tarafımızca onaylanmadığını ve bizim inancımızı yansıtmadığını kabul etmektesiniz. Lütfen üçüncü tarafların politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice inceleyiniz ve herhangi bir işlem yapmadan önce bunları anladığınızdan emin olunuz. Üçüncü taraf ürünleriyle ilgili şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular bahse konu üçüncü taraflara yönlendirilmelidir.

Kullanıcı Yorumları, Geri Bildirim ve Diğer Gönderiler
İsteğimiz üzerine belirli gönderiler gönderirseniz (örneğin yarışma girişleri) veya bizden bir talep almadan yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyalleri ister çevrimiçi, ister e-posta yoluyla veya başka bir şekilde gönderirseniz (topluca "Yorumlar" olarak tanımlanmaktadır), Bize ilettiğiniz Yorumları herhangi bir zamanda herhangi bir kısıtlama olmaksızın düzenleyebileceğimizi, kopyalayabileceğimizi, yayınlayabileceğimizi, dağıtabileceğimizi, tercüme edebileceğimizi ve herhangi bir ortamda kullanabileceğimizi kabul etmiş olursunuz. (1) Herhangi bir Yorumu gizli tutma yükümlülüğümüz; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödeme yükümlülüğümüz; ya da (3) herhangi bir Yoruma cevap verme yükümlülüğümüz yoktur ve olmayacaktır. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak yasadışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, karalayıcı, pornografik, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı olduğunu veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Kullanım Koşullarını ihlal ettiğini belirlediğimiz içeriği izleme, düzenleme veya kaldırma yükümlülüğümüz olmayabilir ancak tüm bunları yapabiliriz. Yorumlarınızın telif hakkı, ticari marka, mahremiyet, kişilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakları dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü şahsın hakkını ihlal etmeyeceğini kabul etmektesiniz. Ayrıca yorumlarınızın iftira niteliğinde veya başka bir şekilde yasa dışı, küfürlü veya müstehcen materyal içermediğini veya web sitemizin veya ilgili herhangi bir web sitesinin çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka kötü amaçlı yazılım içermediğini kabul etmektesiniz. Yanlış bir e-posta adresi kullanamaz, kendinizden başka biriymiş gibi davranamaz veya herhangi bir Yorumun kaynağı konusunda bizi veya üçüncü tarafları yanlış yönlendiremezsiniz. Yaptığınız Yorumlardan ve bunların doğruluğundan yalnızca siz sorumlu tutulmaktasınız. Sizin tarafınızdan veya herhangi bir üçüncü şahıs tarafından gönderilen Yorumlar için hiçbir sorumluluk ve yükümlülük kabul etmemekteyiz.

Kullanım Sonlandırma
İşbu Kullanım Koşullarını herhangi bir nedenle ihlal ettiğinizde, kayıtlı hesabınızı ve web sitemizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve size önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın sonlandırma hakkımızı saklı tutmaktayız. Bu Sözleşmeyi veya web sitemizi kullanımınız veya herhangi bir yasayı veya üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmeniz nedeniyle veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir üçüncü şahıs tarafından ortaya çıkarılan makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere herhangi bir iddia veya talep olması durumunda bizi (ve memurlarımızı, müdürlerimizi, acentelerimizi, yan kuruluşlarımızı, ortak girişimlerimizi ve çalışanlarımızı) tazmin edecek ve masun tutacaksınız. Ayrıca, hizmetlerimizi artık kullanmak istemediğinizi veya web sitemizi kullanmayı bıraktığınızı bize bildirerek işbu Kullanım Koşullarını istediğiniz zaman feshedebilirsiniz. Tarafların fesih tarihinden önce maruz kaldıkları sorumluluklar ve yükümlülükler, işbu sözleşmenin feshinden sonra da tüm amaçlarla yürürlükte kalmaya devam edecektir.

Sorumluluk Reddi ve Sorumlulukların Sınırlandırılması
Web sitemizi ve hizmetlerimizi kullanarak, web sitemizin ve hizmetlerimizin kullanımının riskinin tamamen size ait olduğunu açıkça kabul etmektesiniz. Tüm bilgileri “olduğu gibi” esasına göre sunmaktayız. Web sitemizin hatasız, virüslerden veya diğer zararlı bileşenlerden arınmış olacağını veya kusurların düzeltileceğini beyan veya taahhüt etmemekteyiz. Web sitemizde veya web sitemizde bulunan bilgilerin doğru, kesin, güncel veya başka bir şekilde güvenilir olacağını beyan veya taahhüt etmemekteyiz. İşbu belgeyle, bu paragrafın web sitemizde bulunan tüm içerik ve hizmetler için geçerli olacağını kabul etmektesiniz. Hatalar, silmeler, virüsler, hizmette gecikmeler veya diğer herhangi bir web sitesi performans hatası ile sonuçlanan web sitemizden ve hizmetlerimizden elde edilen herhangi bir bilgiye güvenmeniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, web sitemizi ve hizmetlerimizi kullanmanızdan veya kullanamamanızdan kaynaklanan doğrudan veya dolaylı zararlardan hiçbir koşulda sorumlu olmayacağız. TINECO, yasaların izin verdiği azami ölçüde; ortaklarımız ve bağlı şirketlerimiz, ilişkili üçüncü taraflar, çalışanlar, yükleniciler ve web sitemizin ve hizmetlerimizin işletilmesiyle ilgili olanlar da dahil olmak üzere web sitemizin neden olduğu sizin veya herhangi bir üçüncü kişinin maruz kalabileceği herhangi bir kayıp veya zarar için hiçbir yükümlülük ve sorumluluk kabul etmez. Buna ihmalden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar da dahildir (ancak bunlarla sınırlı değildir).

Mücbir Sebep
İşbu Koşullar kapsamındaki yükümlülüklerimizi yerine getirirken öngörülemeyen gecikmelerden sorumlu olmayacağız ve bu tür yükümlülüklerin yerine getirilmesi için makul bir süre uzatma hakkına sahip olacağız.

Tüm Sözleşme ve Bölünebilirlik
İşbu Kullanım Koşullarının herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız veya kullanmamamız, işbu hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmemektedir. İşbu Kullanım Koşulları ve web sitemizde veya Kullanım Koşulları ile ilgili olarak tarafımızca yayınlanan herhangi bir politika veya işletme kuralı, sizinle aramızdaki tüm anlaşmayı ve anlayışı oluşturmaktadır ve web sitemizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı yönetmektedir, sizinle bizim aramızdaki sözlü veya yazılı tüm önceki veya eş zamanlı anlaşmaların, iletişimlerin ve tekliflerin (Kullanım Koşullarının önceki sürümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) yerine geçmektedir. İşbu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün hukuka aykırı, geçersiz veya uygulanamaz olduğunun belirlenmesi durumunda; yine de bu hüküm, yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde uygulanabilir olacaktır ve uygulanamayan kısım, bu Kullanım Koşullarından ayrılmış olarak kabul edilecektir. Bu tür bir belirleme, kalan diğer hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Geçerli Yasa ve İhtilaf Çözümü
İşbu Kullanım Koşulları ve size hizmet verdiğimiz tüm ayrı anlaşmalar, yasalar ihtilafına bakılmaksızın Çin Halk Cumhuriyeti yasalarına tabi olacak ve bu yasalara göre yorumlanacaktır.
Bu Kullanım Koşulları kapsamındaki tüm anlaşmazlıklar; Çin Halk Cumhuriyeti’nin Suzhou Şehri’nin Wuzhong Bölgesi'nde bulunan mahkemelere ve bu mahkemelerin münhasır yargılama yetkisine sunulacaktır.

İşbu Kullanım Koşullarındaki Değişiklikler
Web sitemizin özellikleri, işlevleri veya içeriğinde herhangi bir zamanda size önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabiliriz. Web sitemizde görünen herhangi bir belgeyi, bilgiyi veya diğer içeriği düzenleme veya silme hakkını tamamen kendi takdirimize bağlı olarak saklı tutmaktayız. Lütfen işbu Kullanım Koşullarını zaman zaman gözden geçiriniz. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından web sitemizi kullanmaya devam etmeniz veya web sitemize erişim sağlamanız bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. İşbu Kullanım Koşulları ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen support@tineco.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.

İletişim
İşbu Kullanım Koşullarıyla ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz olması durumunda, lütfen bizimle şu adres üzerinden iletişime geçiniz:

Tineco Intelligent Technology Co., Ltd.
No. 108, Shihu West Road, Wuzhong District
Suzhou, Jiangsu Province 215128, Çin Halk Cumhuriyeti
support@tineco.com

İşbu Kullanım Koşulları en son 15 Ağustos 2018 tarihinde güncellenmiştir.